Silva Konutları Katalog Tasarımı

Inovva Gayrimenkul Yatırım firmasının Lüleburgaz’da gerçekleştirdiği toplu konut projesi olan Silva Konutları için katalog tasarımı yapılmıştır.

Firmanın yetkilisi olan Yunus Bey ile tanışma ve hizmet verme süreci uzun süredir hizmet verdiğim Faruk Bey (Fabon Travel) referansı ile gerçekleşmiştir.

Öncelikli olarak ihtiyaç duyulan katalog tasarımı çalışmasından sonra toplu konut projesi ile ilgili olarak açık hava banner çalışmaları, araç giydirmeleri yapılmıştır. Silva Konutları ile ilgili katalog tasarımı ve diğer çalışmalardan sonra Inovva Gayrimenkul Yatırım firması için kurumsal kimlik (logo, kartvizit, antetli kağıt, zarf) ve inovva.com.tr web site yenileme çalışması gerçekleştirilmiştir. 

Silva Konutları katalog tasarımı

Kişisel Yorumum:
Çalışmanın en başından sonuna kadar uyumlu bir ortaklık gerçekleştirildi. Tasarım sürecinde dokümantasyonun sağlanması konusunda bir sıkıntı yaşanmamakla beraber revizelerin mümkün olduğunca az ve makul ölçülerde olması da işin son derece hızlı sonuçlanmasına olanak sağladı. Yunus Bey yönetiminde Inovva Gayrimenkul ile çalışmanın son derece kolay ve motive edici olduğunu söyleyebilirim.

Paylaş: